Filtry
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Nowe produkty ATEN
alt
Poradniki ATEN
alt
 
Nowości w sklepie
123456

KVM

KVM
Skrót KVM dokładnie oznacza „klawiatura, wideo i mysz”.
Przełącznik KVM pozwala na sterowanie wieloma komputerami za pomocą jednej klawiatury, monitora i myszy.
Korzystanie z różnego rodzaju przełączników KVM pozwala na oszczędność pieniędzy na zbędnym sprzęcie, zwiększenie pojemności i efektywności instalacji oraz na uporządkowanie przestrzeni pracy.
Zastosowanie dodatkowych przełączników może zwiększyć całkowitą wielkość instalacji. Rozbudowy posiadanej instalacji można dokonać na dwa sposoby: przez połączenia kaskadowe i łańcuchowe.
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Konsola LCD 17" CL1000M

Konsola LCD 17" CL1000M

Oczekujemy
3 356,34 zł brutto2 728,74 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł 10G Multi-Mode / 300M Fiber SFP + 2A-141G

Moduł 10G Multi-Mode / 300M Fiber SFP + 2A-141G

Mała ilość
789,48 zł brutto641,86 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł 10G Single-Mode / 10KM Fiber SFP + 2A-142G

Moduł 10G Single-Mode / 10KM Fiber SFP + 2A-142G

Oczekujemy
1 214,67 zł brutto987,53 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł Nadawczo-Odbiorczy 2A-137G

Moduł Nadawczo-Odbiorczy 2A-137G

Oczekujemy
498,25 zł brutto405,09 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł SFP 1,25G Multi-Mode / 550M Fiber 2A-136G

Moduł SFP 1,25G Multi-Mode / 550M Fiber 2A-136G

Oczekujemy
405,23 zł brutto329,46 zł netto
szt. Do koszyka
Konsola LCD 17" CL5708IM

Konsola LCD 17" CL5708IM

Oczekujemy
7 010,54 zł brutto5 699,62 zł netto
szt. Do koszyka
Konsola LCD 17" CL5708M

Konsola LCD 17" CL5708M

Mała ilość
5 485,15 zł brutto4 459,47 zł netto
szt. Do koszyka
Konsola LCD 17" CL5716IM

Konsola LCD 17" CL5716IM

Mała ilość
7 876,02 zł brutto6 403,27 zł netto
szt. Do koszyka
Konsola LCD 17" CL5716M

Konsola LCD 17" CL5716M

Mała ilość
6 497,09 zł brutto5 282,19 zł netto
szt. Do koszyka
Konsola LCD 19' CL5800N

Konsola LCD 19' CL5800N

Oczekujemy
5 501,14 zł brutto4 472,47 zł netto
szt. Do koszyka
Podwójny zestaw montażowy do szafy 2X-021G

Podwójny zestaw montażowy do szafy 2X-021G

Oczekujemy
140,52 zł brutto114,24 zł netto
szt. Do koszyka
Pojedyńczy zestaw montażowy do szafy 2X-031G

Pojedyńczy zestaw montażowy do szafy 2X-031G

Oczekujemy
96,53 zł brutto78,48 zł netto
szt. Do koszyka
Zestaw montażowy 2X-010G

Zestaw montażowy 2X-010G

Oczekujemy
114,57 zł brutto93,16 zł netto
szt. Do koszyka
Zestaw montażowy 2X-012G

Zestaw montażowy 2X-012G

Oczekujemy
271,68 zł brutto220,87 zł netto
szt. Do koszyka
Zestaw montażowy 2X-023G

Zestaw montażowy 2X-023G

Oczekujemy
202,50 zł brutto164,64 zł netto
szt. Do koszyka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu