Strona główna » O firmie

O firmie

Storage IT Sp. z o.o. to młoda firma założona przez doświadczonych i pełnych pasji inżynierów. W naszej pracy staramy się łączyć zaawansowane technologie w sposób przyjazny i zrozumiały dla każdego “Kowalskiego”.

Storage IT Sp. z o.o. zapewnia szeroką ofertę produktów do łączności, współdzielenia zasobów, profesjonalnych zastosowań audio - video, zarządzania energią czy bezpiecznego przechowywania danych. Produkty oferowane przez nas wyróżniają się jakością, niezawodnością oraz łatwością użytkowania. W czasach, gdy dane są cenniejsze niż sprzęt, warto postawić na sprawdzonego dostawcę kompletnych rozwiązań.

Deklaracja Storage IT Sp. z o.o.

Rozumiejąc różne potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe, Storage IT Sp. z o.o. deklaruje bezpłatne, kompleksowe i uczciwe doradztwo przy wyborze optymalnej oferty spełniającej wymagania Klientów.

Naszym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów.

Pełna oferta obejmuje produkty z kilku segmentów.

W ofercie sklepu atenpro.pl znajdują się produkty marki ATEN. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością oraz innowacyjnością.
W sklepie można znaleźć nowatorskie rozwiązania do łączności, produkty do zastosowań audio-wideo, zarządzania energią czy urządzenia USB & THUNDERBOLT.
Nasza oferta obejmuje rozwiązania do użytku zarówno prywatnego jak i zawodowego, m.in przewody KVM, KVMy biurkowe, konsole KVM LCD jak również rozwiązania korporacyjne, m.in. produkty z serii Over IP - umożliwiające wydajne zarządzanie infrastrukturą IT z dowolnego miejsca na świecie.
Wśród profesjonalnych produktów audio-wideo w naszej ofercie znajdują się rozwiązania do zastosowań domowych oraz profesjonalnych: w firmach, hotelach, placówkach edukacyjnych, zdrowotnych czy sklepach.
W sklepie atenpro.pl można znaleźć także urządzenia PDU do zarządzania energią oraz całą gamę produktów USB & THUNDERBOLT, począwszy od stacji dokujących, różnego rodzaju przełączników, skończywszy na urządzeniach do profesjonalnego streamingu.

Proponujemy rozwiązania marki ATEN jako produkty najlepsze na rynku.

Oprócz tego oferujemy również :

  1. Pamięci masowe (macierze dyskowe, dyski sieciowe) firm QNAP, Synology, ASUSTOR, Thecus, QSAN, WD oraz NETGEAR.
  2. Systemy monitoringu wideo (rozwiązania cyfrowe). Oferowany sprzęt współpracuje z rejestratorami cyfrowymi takich firm, jak QNAP, Synology czy ASUSTOR.
  3. Produkty sieciowe firmy NETGEAR, TP-LINK 
  4. Najwyższej jakości oprogramowanie do backupu firm Xopero, Acronis czy StorageCraft. 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu