Strona główna » Nowości ATEN » Z łatwością transmituj treści na poziomie profesjonalnym z ATEN CAMLIVE™ PRO 4K.

Z łatwością transmituj treści na poziomie profesjonalnym z ATEN CAMLIVE™ PRO 4K.

Data dodania: 15-02-2024


ATEN CAMLIVE PRO 4K (UC3430) to 4-wejściowy przełącznik wideo HDMI do USB, który przechwytuje do czterech wejść HDMI 4K @ 60Hz, umożliwiając użytkownikom mieszanie dwóch sygnałów wideo w jeden strumień.alt

 

Przechwytywanie, strumieniowanie i przełączanie czterech źródeł 4K w mgnieniu oka

 

CAMLIVE™ PRO 4K - 4-wejściowy przełącznik wideo HDMI do USB przechwytuje sygnał 4K@60 z do czterech wejść HDMI, umożliwiając użytkownikom łączenie dwóch sygnałów wideo w jeden strumień. Obsługuje różne opcje wyjściowe, w tym 4K@60 HDMI PGM/Loop-through do podglądu wielu ekranów i wyjście 4K@30 USB-C do transmisji na żywo w Internecie.


alt

 

Streamuj w dobrym stylu, wyzwalając epickie wrażenia na żywo

 

Szybko zrealizuj swój program za pomocą produkcji na miejscu i jednocześnie dotrzyj do globalnej publiczności dzięki CAMLIVE™ PRO 4K. Wbudowany sprzętowy silnik strumieniowania płynnie współpracuje z różnym oprogramowaniem, umożliwiając bezpośrednie przesyłanie strumieniowe na żywo do wielu platform mediów społecznościowych. Dzięki 4 wejściom HDMI można rejestrować różne kąty i przełączać zawartość w czasie rzeczywistym. Podłącz komputer do prezentacji podczas ważnych spotkań w Zoom i Teams. Bez wysiłku transmituj na żywo na platformach takich jak YouTube, Twitch i Facebook.


alt

 

Zalecane scenariusze użytkowania

 

CAMLIVE™ PRO 4K może być używany w scenariuszach wymagających wielu źródeł wejściowych HDMI. Podłączenie wielu kamer pozwala bez wysiłku przełączać źródła nagrywania, rejestrując każdy ekscytujący moment. Można również podłączyć różne źródła obrazu, takie jak laptopy, komputery stacjonarne i konsole do gier, aby nakładały się na obraz z kamery, tworząc różne efekty transmisji na żywo. Gniazdo audio 6,35 mm umożliwia bezproblemową integrację z profesjonalnym sprzętem audio, zapewniając najlepsze wrażenia wizualne i dźwiękowe.


altalt

 

Wykład na żywo

 

CAMLIVE™ PRO 4K umożliwia dużym salom konferencyjnym nadawanie treści na poziomie transmisji telewizyjnej do globalnych pracowników i inwestorów za pośrednictwem oprogramowania wideo. Intuicyjne sterowanie na panelu przednim ułatwia szybkie przełączanie między wieloma kamerami HDMI i prezentacjami na laptopach bez konieczności zatrudniania profesjonalistów lub zespołu do transmisji online.


alt


Spotkanie z wieloma źródłami wideo

 

W średnich i dużych salach konferencyjnych często używane są dwie kamery i dwa różne źródła prezentacji, takie jak slajdy PowerPoint i filmy. W takich sytuacjach kamera CAMLIVE™ PRO 4K, która obsługuje cztery źródła HDMI, może zmaksymalizować swoją wydajność. Płynnie włącza zarówno zawartość prezentacji, jak i ważnych uczestników do wideo podczas spotkania, unikając niezręcznych przerw spowodowanych przełączaniem.


alt
altalt


Koncert na żywo online

 

Tworzenie transmisji na żywo z małego koncertu nigdy nie było łatwiejsze! Dzięki CAMLIVE™ PRO 4K możesz podłączyć do czterech kamer i dodać profesjonalne wejście audio 6,35 mm do miksowania. Łatwo przełączaj się między różnymi członkami zespołu na scenie i rejestruj interakcje z publicznością na żywo. Może również przesyłać materiał na żywo w wysokiej rozdzielczości w 4K @60FPS do projektora, zapewniając doskonałe wrażenia z koncertu zarówno online, jak i offline.

 


​​​​​​alt

 

Bezpłatna aplikacja ATEN OnAir Lite z nieustannie aktualizowanymi funkcjami

 

Aplikacja ATEN OnAir Lite umożliwia sterowanie, edycję w czasie rzeczywistym, kluczowanie chrominancji i układanie wielu elementów w miks programu. Można przełączać i miksować wideo/audio, zmieniać ustawienia i efekty, a także zapisać do 8 zaprogramowanych scen w celu szybkiego przełączania. Nowa wersja aplikacji ATEN OnAir Lite umożliwia również aktualizację oprogramowania układowego online. Wystarczy podłączyć kabel USB do komputera z CAMLIVE™ PRO 4K, podłączyć sieć do komputera, otworzyć aplikację OnAir Lite i kliknąć logo urządzenia, aby zainicjować aktualizację.


altalt

 


alt

 


alt

 

Łatwe nadawanie treści na profesjonalnym poziomie

 

CAMLIVE™ PRO 4K na nowo definiuje przetwarzanie wideo 4K. Posiada intuicyjną obsługę ustawień wstępnych "Scene Priority" dla płynnego przełączania, miksowania i kodowania treści. Aplikacja ATEN OnAir Lite umożliwia przycinanie, zmianę rozmiaru i tworzenie bez wysiłku obrazu w obrazie.

Kluczowanie chrominancji można wykonać przy użyciu kodów RGB, palet kolorów, a nawet narzędzia do wybierania kolorów, aby precyzyjnie wybrać kolory z rzeczywistej lokalizacji obrazu tła.

CAMLIVE™ PRO 4K to wszechstronny towarzysz do prezentacji wideo i miksowania z wielu kamer z ulepszonymi efektami. Uwolnij nieograniczoną kreatywność i z łatwością poszerz swoje horyzonty.


alt

CAMLIVE™ PRO 4K do zamówienia w naszym sklepie ATENPRO.

Zapraszamy do kontaktu z nami.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości ATEN
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu