Strona główna » Nowości ATEN » Stwórz profesjonalną, dynamiczną produkcję dzięki UC9020 StreamLive ™ HD

Stwórz profesjonalną, dynamiczną produkcję dzięki UC9020 StreamLive ™ HD

Data dodania: 21-02-2020


Pod koniec ubiegłego roku, firma ATEN wypuściła na rynek zupełnie nowe rozwiązanie, przeznaczone do przetwarzania wideo oraz steamowania na żywo.

ATEN StreamLive HD All-in-one UC9020, bo o nim mowa, to przenośne, wielofunkcyjne i wielokanałowe urządzenie, posiadające ogromne możliwości. 

 Ma możliwość miksowania sygnału audio / wideo i przechwytywania obrazu w rozdzielczości 1080p. Jest również przełącznikiem wideo, konwerterem, rozdzielaczem wideo i mikserem audio. Pozwala na bezpośrednie streamowanie sygnału HDMI np. do YouTube Live, Facebook, Twitch czy innych.

UC9020 posiada intuicyjną aplikację, ułatwiającą monitorowanie, edycję różnorodnych układów obrazu oraz dostosowywanie ustawień PIP.

Do obsługi tego kompaktowego urządzenia nie potrzeba dodatkowego komputera czy oprogramowania. Wystarczy podłączyć iPada, z którego można wygodnie sterować, przełączać czy monitorować podgląd.

Urządzenie jest proste w obsłudze.

Pozwala na miksowanie sygnału wideo / audio, zmianę efektów czy ustawień, zapis do 8 scen, aby móc szybko przełączać się pomiędzy układami. 


 

Aby rozpocząć pracę z UC9020 należy podłączyć źródła wideo / audio i sieć. Dzięki temu StreamLive będzie transmitował na żywo w jakości Full HD nawet do dwóch platform jednocześnie, w tym Facebooka, YouTube, Vimeo, Livestream czy do dowolnego miejsca docelowego RTMP.


Urządzenie pomaga rozwiązać problemy, które napotykają na swojej drodze osoby zajmujące się postprodukcją, youtuberzy czy streamerzy. 

Możliwości UC9020:

  • Integruje przechwytywanie wideo 1080p, przełącznik wideo, koder strumieniowy, konwerter wideo, rozdzielacz wideo i mikser audio
  • Profesjonalne przesyłanie strumieniowe na żywo do globalnej publiczności przez dowolną platformę CDN, z niskim progiem wejścia
  • Bez komputera i bez oprogramowania z funkcją plug-n-roll
  • Intuicyjna aplikacja do podglądu i monitorowania programu, zmiana układu wideo w ustawieniach Pełny ekran / PBP / PIP, dodawanie nakładek obrazu i napisów oraz płynne przejścia scen w celu profesjonalnego wykończenia
  • Możliwość zaprogramowania do 8 scen na później podczas przesyłania strumieniowego
  • Kompaktowy panel kontrolny miksera - Przełączanie i miksowanie między wieloma źródłami wideo i audio za pomocą łatwo rozpoznawalnych klawiszy świetlnych
  • Bez wentylatora, zoptymalizowany system termicznego przepływu powietrza dla cichej pracy
  • Łatwość obsługi pozwala na użytkowanie zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów

W obliczu pandemii, wielu użytkowników szuka narzędzia do transmisji na żywo. UC9020 jest idealnym rozwiązaniem do przeprowadzania zdalnych zajęć w szkołach czy na uczelniach, transmisji Mszy Świętych czy nabożeństw w Kościołach, do streamowania prezentacji, szkoleń, spotkań do zdalnych uczestników.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości ATEN
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu