Strona główna » Nowości ATEN » Pracuj, bez bałaganu z nowym przełącznikiem US3312 od ATEN.

Pracuj, bez bałaganu z nowym przełącznikiem US3312 od ATEN.

Data dodania: 30-08-2022


Nowy model przełącznika KVM USB-C to kompaktowe urządzenie, które doskonale sprawdza się w pracy z urządzeniami hybrydowymi, ponieważ zapewnia możliwości kablowego przełącznika KVM i łączność USB-C. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby w ciągu 3 sekund szybko przełączać się między zadaniami na dwóch urządzeniach mobilnych USB-C, takich jak laptop, tablet, MacBook, iPad, a nawet Mac mini, z konsoli DisplayPort i USB. US3312 w magiczny sposób uporządkuje Twoją przestrzeń roboczą, nadając jej nowy, schludny i oszczędzający miejsce wygląd, a także zapewni żywą jakość obrazu 4K, aby zwiększyć wydajność pracy.

 


alt

 

Ekstremalna oszczędność miejsca na biurku

 

Kompaktowy US3312 umożliwia połączenie plug-n-play USB-C z dwoma urządzeniami mobilnymi, takimi jak laptop, Mac mini i tablet, bez konieczności korzystania ze stacji dokującej, co jest przydatną, przyjazną dla budżetu opcją poszerzenia przestrzeni roboczej biurka w schludny sposób. Możesz nawet zaczepić US3312 pod biurkiem, aby uzyskać uporządkowane i pozbawione kabli biurko.


alt

 

Wyjątkowa wydajność AV w rozdzielczości 4K

 

US3312 podnosi walory wizualne działań przy biurku dzięki zgodności z 4K DCI.


alt


Płynna integracja międzyplatformowa z 3-sekundowym opóźnieniem - szybkie przełączanie

 

Model US3312 umożliwia integrację różnych systemów komputerowych (Windows, MacOS i Linux), które są dostępne za pośrednictwem jednej konsoli KVM. Dzięki wyjątkowej technologii ATEN przełączanie między dwoma systemami trwa zaledwie trzy sekundy, co sprawia, że praca jest bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej.


altElastyczne współdzielenie urządzeń peryferyjnych USB

 

Porty USB w konsoli można wykorzystać do podłączenia zgodnych urządzeń peryferyjnych USB2.0 w trybie plug-n-play, aby spełnić wymagania związane z pracą biurkową wymagającą dużej ilości danych.


altPodłącz. Włącz.

 

Model US3312 obsługuje podłączenie "na gorąco" przez USB i jest zasilany z magistrali przez podłączone źródła KVM za pośrednictwem portów USB.


altPodstawowe zastosowania

 

Kablowy przełącznik KVM US3312 doskonale sprawdza się w przypadku operacji krytycznych czasowo i wielozadaniowych w następujących scenariuszach:


altPorównanie produktów

 
Option CS52DP
2-Port USB-C DisplayPort Hybrid Cable KVM Switch
US3312
2-Port USB-C 4K DisplayPort KVM Switch with Remote Port Selector
Number of Computers 2 2
Console Interface USB
DisplayPort
USB
DisplayPort
Computer Interface USB
DisplayPort
USB-C
USB-C
USB Peripheral
USB 2.0
Hot-pluggable
Bus - Powered
Audio Speaker
Microphone
USB Headset
Multi-Platform Support Windows
Mac
Linux
Android
Windows
Mac
Linux
Android
iPadOS
Cable Length 1.2 m 1.2 m
Max. Resolution 4096 x 2160@60Hz 4096 x 2160@60Hz
 


Podsumowując

 

ATEN US3312 2-portowy przełącznik KVM USB-C DisplayPort 4K ze zdalnym selektorem portów, został opracowany z myślą o łatwym sterowaniu i szybkim przełączaniu między dwoma urządzeniami źródłowymi USB-C z jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora. Zasilany z magistrali USB US3312 obsługuje dwa porty USB i jeden port DisplayPort downstream, oferuje także funkcję udostępniania urządzeń peryferyjnych USB. Obudowa przełącznika, wyposażona w uchwyt do powieszenia urządzenia, może być umieszczona w dowolnym miejscu, aby utrzymać porządek na stacji roboczej. Zdalny selektor portów umożliwia użytkownikom natychmiastowe przełączanie urządzeń peryferyjnych między podłączonymi komputerami i zapewniając nieprzerwaną transmisję danych z wybranej stacji użytkownika. KVM ten obsługuje rozdzielczości do True 4K (4096 x 2160 @ 60 Hz), zapewniając, że każdy szczegół wideo jest wyświetlany w jakości UHD. US3312 to urządzenie typu plug-and-play, które nie tylko zwiększa efektywność wielozadaniowości, ale także pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.


 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości ATEN
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu