Strona główna » Profesjonalne audio/wideo » Transmisja na odległość » Odbiornik optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1
Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1
Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1Odbiornik  optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1

Odbiornik optyczny 4K HDMI 4K @ 300m VE883RK1

Dostępność: Oczekujemy

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier UPS - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: ATE_VE883RK1-AT-G

Kod producenta: VE883RK1-AT-G

Kod EAN: 4719264648410

Cena brutto: 3 205,41 zł

Cena netto: 2 606,02 zł

iLeasing
iRaty
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Specyfikacja techniczna
  • Schemat połączeń
  • Zawartość opakowania
  • Produkty kompatybilne
  • Linki (1)
  • Recenzje produktu (0)

VE883R to odbiornik światłowodowy przeznaczony do przedłużania nieskompresowanego sygnału 4K do 300 m (przy użyciu VE883RK1) przez dupleksowe kable światłowodowe. VE883R spełnia specyfikacje HDMI, w tym 3D, Deep Color (do 12 bitów) i szybkości sygnalizacji (do 10,2 Gb), aby zapewnić doskonałą jakość wideo. Dzięki ekskluzywnej technologii FarSmooth firmy ATEN, VE883R zapobiega opóźnieniom i zamarzaniu, dopasowując szybkości wyjściowe do szybkości wejściowych i zapewnia, że obraz wideo jest stabilny, płynny i identyczny ze źródłem, szczególnie w aplikacjach rozszerzających na duże odległości, w których wymagane są nieprzerwane strumienie wideo. VE883R posiada wyjście HDMI, analogowe wyjście audio, USB2.0, IR, port sterowania RS-232 i port Gigabit Ethernet. W przypadku rozszerzenia punkt-punkt VE883R może odbierać kable światłowodowe, wkładając moduły SFP + do portu optycznego.

Wyjście wideo
Interfejsy 1 x żeńskie złącze HDMI typu A (czarne)
Impedancja 100 Ω
Maks. Odległość do 10 m
Video
Maks. Szybkość transmisji danych 10.2 Gbps (3.4 Gbps Per Lane)
Maks. Zegar pikseli 340 MHz
Zgodność HDMI (3D, Deep Color, 4K) 
HDCP 2.2 Compatible
Maks. Rozdzielczość 4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0); 
4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4)
Maks. Odległość 1 x SFP Module
VE883RK1: up to 300m (MM, OM3, czarne)
Audio
Wejście N/A
Wyjście 1 x Terminal Block, 5 pole (zielone)
Złącza
Unit To Unit 1 x bi-directional SFP (LC)
Firmware Upgrade 1 x Micro USB (Type B) Female (Black)
Power 1 x DC Jack with locking
Światłowody
Szybkość transmisji danych 10.3 Gbps
Długość fali VE883RK1: 850 nm
Typ światłowodu VE883RK1: Multimode(MM), OM3, LC Duplex Type
Kontrola
USB Channel 1 x USB Type A Female (białe)
RS-232 Channel 1 x Terminal Block, 3 pole (zielony)
IR Channel 1 x Mini Stereo Jack Female (czarne);
30~56 KHz full range transmission
Ethernet Channel 1 x RJ45 Female
LEDs
Power 1 (zielony)
Link 1 (pomarańczowy)
Video Output 1 (pomarańczowy)
Zużycie energii DC5V:6.77W:42BTU
Środowiskowy
Temperatura pracy 0-40°C
Temperatura przechowywania -20 - 60°C
Wilgotność 0 - 80% RH, Non-Condensing
Właściwości fizyczne
Obudowa Metal
Waga 0.64 kg ( 1.41 lb )
Wymiary (dł. X szer. X wys.) Ze wspornikiem 16.94 x 14.69 x 3.00 cm 
(6.67 x 5.78 x 1.18 in.)
Wymiary (dł. X szer. X wys.) Bez wspornika 16.60 x 12.49 x 2.90 cm 
(6.54 x 4.92 x 1.14 in.)
alt
1x odbiornik optyczny VE883RK1 4K HDMI
1x zasilacz
1x 3-biegunowa listwa zaciskowa
1x 5-biegunowa listwa zaciskowa
1x odbiornik podczerwieni
1x nadajnik podczerwieni
1x HDMI LockPro
1x moduł SFP
1x instrukcja obsługi
2X-EA12,VM0202H,VM0404HA,VM0808HA,VM6404H,VE-RMK1U,VM7814,VM6809H,VM8814

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Extender video VGA/Audio Cat 5 (1024 x 768@300m) VE170

Extender video VGA/Audio Cat 5 (1024 x 768@300m) VE170

Oczekujemy
904,67 zł brutto735,49 zł netto
szt. Do koszyka
Odbiornik HDMI Cat 5 (1080p przy 40 m) VE800AR

Odbiornik HDMI Cat 5 (1080p przy 40 m) VE800AR

Oczekujemy
181,62 zł brutto147,66 zł netto
szt. Do koszyka
Ekstender video VE200

Ekstender video VE200

Mała ilość
1 321,30 zł brutto1 074,21 zł netto
szt. Do koszyka
Extender płytka ścienna VGA / Audio Cat 5 (1280 x 1024 @ 150 m) VE156

Extender płytka ścienna VGA / Audio Cat 5 (1280 x 1024 @ 150 m) VE156

Mała ilość
746,00 zł brutto606,49 zł netto
szt. Do koszyka
Transmiter HDMI & VGA HDBaseT VE2812AEUT

Transmiter HDMI & VGA HDBaseT VE2812AEUT

Oczekujemy
1 713,65 zł brutto1 393,22 zł netto
szt. Do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu