Strona główna » Nowości ATEN » Mobilny streaming na wyższym poziomie z ATEN CAMLIVE+ UC3021!

Mobilny streaming na wyższym poziomie z ATEN CAMLIVE+ UC3021!

Data dodania: 02-10-2020

Firma ATEN wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie do przechwytywania obrazu wideo. Wideo grabber CAMLIVE™+ UC3021 to narzędzie pozwalające przechwycić obraz wideo z kamery lub konsoli wideo na komputer lub smartfon z systemem Android. Wyjątkową jakość transmisji na żywo gwarantuje format 1080 @ 60Hz, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.


alt


Noszenie dużej ilości ciężkiego sprzętu do mobilnych transmisji na żywo zawsze było problemem. Lekka konstrukcja oraz adapter pozwalają na montaż CAMLIVE+ na górze aparatu czy dowolnym statywie. Urządzenie umożliwia również zainstalowanie mikrofonu czy światła LED, aby podnieść jakość produkcji i uczynić instalację schludną i dobrze wyglądającą.


alt


UC3021 pozwala na podłączenie dowolnego źródła wideo 4K i przesłanie obrazu wideo 1080P do laptopa, MacBooka lub smartfona przez USB-C, w celu transmisji na żywo. CAMLIVE+ jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem i platformami do przesyłania strumieniowego, w tym Skype, OBS, YouTube i nie tylko.


alt


CAMLIVE+ umożliwia podłączenie zewnętrznego zasilacza 60W, aby ułatwić pracę i uniemożliwić przerwanie trwającej transmisji na żywo. Urządzenie pozwala na ładowanie laptopa czy telefonu podczas produkcji.


alt


Oprócz indywidualnego przesyłania strumieniowego gier, z UC3021 możesz transmitować na żywo i grać w gry ze znajomymi lub rodziną. Jest to możliwe dzięki wyjściu 4K60P o niskim opóźnieniu. Pozwala to na grę w czasie rzeczywistym i używanie smartfona jako kamery. Bez zbędnego, skomplikowanego sprzętu.

ATEN CAMLIVE+ UC3021 to urządzenie idealne do transmisji, niezależnie od tego gdzie ona się odbywa. Czy jesteś wewnątrz pomieszczenia, czy na zewnątrz, CAMLIVE+ jest najwygodniejszym i najłatwiejszym sposobem na profesjonalne przesyłanie strumieniowe. Możesz go używać do tworzenia vlogów, transmisji gier, konferencji, edukacji a nawet nabożeństw.


alt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań do streamingu? Skontaktuj się z nami.
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości ATEN