Strona główna » Poradniki ATEN » Innowacyjny urząd - Nowoczesny dom kultury. Rozwiązania dla sektora publicznego.

Innowacyjny urząd - Nowoczesny dom kultury. Rozwiązania dla sektora publicznego.

Data dodania: 19-04-2021


Innowacje w urzędzie. Czy to możliwe?

Wiele urzędów w naszym kraju przeszło już swoje transformacje. Transformacje mają na celu zaspokojenie potrzeb mieszkańców, podnoszenie jakości usług publicznych czy też usprawnienie pracy danej jednostki. Wszystko te działania winny zmieniać sposób funkcjonowania zarówno pracowników jak i petentów na prostszy, przystępniejszy i efektywniejszy.

Wprowadzanie innowacji w urzędzie czy innej instytucji publicznej jest zadaniem niezwykle istotnym z każdego punktu widzenia. Zwykle wizja zmiany danego podmiotu wydaje się być niezwykle trudna i kosztowna do przeprowadzenia. Pokażemy Państwu, że niekoniecznie musi tak być.


alt


Rozwiązanie, które Państwu proponujemy może być zrealizowane zarówno od podstaw, jak i wpasowane w istniejącą infrastrukturę.

Obejmuje elementy takie jak:
  • Nowoczesne systemy do transmisji na żywo
  • Profesjonalne systemy wideo
  • Wysokiej klasy systemy konferencyjne
  • NIezawodne rozwiązania do przechowywania danych
 

Nowoczesne systemy do transmisji na żywo.

Wielokanałowe miksery AV umożliwiają transmisję na żywo z 3-4 kamer, w wysokiej jakości, w wielu ciekawych układach oraz z możliwością dodawania logotypów, belek opisowych, podpisów wydarzenia czy uczestników.
 
alt

 

Profesjonalne systemy wideo

Oferowane urządzenia, to wysokiej jakości kamery, zapewniające czyste i płynne przesyłanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Nasze rozwiązania pozwalają na instalację w istniejącej infrastrukturze.

 

Wysokiej klasy systemy konferencyjne

Proste, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Krystalicznie czysty dźwięk.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb danej jednostki. Proponowane systemy mają możliwość integracji z systemem wideo. 
 

Niezawodne rozwiązania do przechowywania danych

Zapewniają wysokiej klasy bezpieczeństwo danych. Ekonomiczne i wydajne. Idealne do przechowywania nagrań transmisji obrad lub innych danych.
Dostarczamy kompletne rozwiązania do bezpiecznego przechowywania danych dopasowane do indywidualnych potrzeb danej jednostki. Począwszy od prostych dysków sieciowych, skończywszy na zaawansowanych serwerach.Dnia 19.04.2021 odbyło się spotkanie online podczas którego omawialiśmy rozwiązania dla sektora publicznego.

Nagranie ze spotkania:

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki ATEN
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu