Strona główna » Nowości ATEN » Błyskawiczna współpraca dzięki udostępnianiu bezprzewodowemu z ATEN PresentON™.

Błyskawiczna współpraca dzięki udostępnianiu bezprzewodowemu z ATEN PresentON™.

Data dodania: 15-02-2023


alt

ATEN PresentON™ VP2021 to bezprzewodowe rozwiązanie BYOD, które umożliwia każdemu, w tym gościom, łatwe udostępnianie treści z laptopa lub urządzenia mobilnego, dzięki czemu uczestnicy mogą aktywnie współpracować w celu usprawnienia i zwiększenia wydajności pracy.

VP2021 posiada funkcje Multi-view i wyjście audio, które zostały zaprojektowane w celu zwiększenia elastyczności udostępniania treści. Ponadto jest wyposażony w funkcje USB touch back i tryb moderacji, dzięki czemu prezenterzy mogą łatwo kontrolować spotkania. VP2021 posiada również innowacyjne narzędzia do współpracy, które pozwalają zespołom zwiększyć swoją produktywność. To rozwiązanie posiada również funkcję zdalnego podglądu dla wszystkich uczestników, aby mogli "zanurzyć się" w prezentacji. Ponadto, jego łączność PoE sprawia, że instalacja jest łatwa. Doskonale nadaje się zarówno do małych sal, jak i dużych przestrzeni konferencyjnych i jest wystarczająco elastyczny do użytku korporacyjnego lub edukacyjnego.

*Zawarte informacje są własnością firmy ATEN International Co. LTD lub ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. AirPlay® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w USA oraz w innych krajach i regionach. Google Cast™ jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Wszelkie inne nazwy marek lub znaki towarowe zostały użyte wyłącznie do opisu kompatybilności i są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi ich właścicieli.


alt


Błyskawicznie rozpocznij udostępnianie obrazu w trybie Quad-view

Prezentacje z Quad View umożliwiają współpracę międzydziałową w celu szybkiego skoncentrowania się na kluczowych punktach i powiązania informacji do dyskusji, co pomaga w poprawie przepływu pracy i wydajności.
 

alt


Udostępnianie bezprzewodowe z BYOD bez ograniczeń

Bezprzewodowo udostępniaj zawartość prezentacji BYOD za pomocą oprogramowania ATEN na komputerach, aplikacji mobilnej i przeglądarek internetowych; zgodność z Airplay* i Google Cast* umożliwia nieograniczone udostępnianie i współpracę.


alt


Uzyskaj kontrolę po swojej stronie dzięki USB Touch Back

USB Touch Back może sterować zdalnymi laptopami za pomocą myszy lub ekranu dotykowego, dzięki czemu prelegent może przejąć inicjatywę w spotkaniach i być bardziej wydajny bez konieczności przemieszczania się w celu uzyskania dostępu do urządzeń.


alt


Zarządzaj udostępnianą treścią za pomocą trybu moderacji

Tryb Moderacji umożliwia prezenterom łatwe kontrolowanie i zarządzanie treściami udostępnianymi przez innych uczestników, w tym wyciszanie, zatrzymywanie wszystkich udostępnień i odłączanie uczestnika.


alt
 


Elastycznie i wyraźnie: audio na swój sposób

Dzięki wyjściu audio 3,5 mm, nie tylko spotkanie audio jest krystalicznie czyste, ale także może być zintegrowane z systemem audio, aby zwiększyć wrażenia audiowizualne.


alt


Zbierz ludzi i podziel się pomysłami

Narzędzia do współpracy umożliwiają zespołowym dyskusjom ilustrowanie pomysłów bezpośrednio na ekranie głównym, dodawanie adnotacji lub szybkie przechwytywanie ekranu w celu przechowywania nagrań, co zwiększa produktywność zespołu.


alt
 


Uzyskaj więcej dzięki zaangażowaniu się

Funkcja Remote View w aplikacji ATEN Presentation App umożliwia zdalnym uczestnikom oglądanie prezentacji z ich własnych ekranów, zapisywanie lub kopiowanie ekranu głównego, co pozwala im bardziej zaangażować się w prezentację.


alt


Szybsza i łatwiejsza konfiguracja oznacza mniej kłopotów

Dzięki PoE do zasilania i przesyłania informacji potrzebny jest tylko jeden kabel sieciowy, co eliminuje skomplikowane okablowanie i oferuje elastyczność w rozmieszczaniu przestrzeni i szybką instalację.
 

alt


Zastosowania

  • Miejsca pracy zorientowane na BYOD, umożliwiające szybką dyskusję, burzę mózgów i szybkie udostępnianie prezentacji
  • Środowiska pracy z przewagą pracy zespołowej i współpracy między działami
  • Dyskusje grupowe z koniecznością jednoczesnego dzielenia się prezentacjami, takie jak środowiska uczenia się opartego na problemach (PBL)
  • Akademickie środowiska badawcze z potrzebą jednoczesnej prezentacji różnych źródeł informacji


alt

Produkt można zamawiać w naszym sklepie - ATENPRO.PL


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości ATEN
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu