Strona główna » ATEN ON! Zapisy ruszyły.

ATEN ON! Zapisy ruszyły.

Data dodania: 20-08-2020

17 sierpnia 2020 firma ATEN International ogłosiła nowe nadchodzące wydarzenie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz dostosowując się do postępujących zmian, producent zaplanował na 28 września wirtualne spotkanie dla partnerów, klientów oraz wszystkich miłośników marki.
Pandemia, która dotknęła wiele przedsiębiorstw, instytucji publicznych czy szkół, sprawiła, iż zapotrzebowanie na pracę / naukę zdalną gwałtownie wzrosło.
Duża ilość firm z dnia na dzień musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. Wiele instytucji z powodu zaistniałej sytuacji, zastosowało rozwiązania tymczasowe.
Jednak sytuacja nadal jest niepewna.

ATEN ON! to kolejny krok do poprawienia jakości naszej nowej rzeczywistości. Podczas tego wydarzenia zaplanowany jest "wirtualny spacer" po wiodących rozwiązaniach ATEN dla administracji, edukacji, medycyny oraz wielu innych jednostek. Również wtedy wielu ekspertów nie tylko z Tajwanu ale też z całego świata podzieli się swoją wiedzą i wyjątkowymi spostrzeżeniami na temat postępujących zmian, wyzwań czy trendów rynkowych.

alt

Nie zwlekaj. Już dziś dołącz razem z nami do wydarzenia.
Rejestracja ATEN ON!
Przejdź do strony głównej